Oferujemy również:

Mimo że śmierć sprawia wrażenie odległej, nie zaszkodzi pomyśleć o tym, jak chcielibyśmy być pochowani. Warto spisać testament i poinformować najbliższych o rodzaju pochówku, który wydaje się najlepszym wyborem. Można zdecydować się na pogrzeb tradycyjny lub kremację.

Kolumbarium

Jeśli chodzi o ten drugi sposób, to jest dziś stawiany prawie na równi z normalnym pochówkiem. Przestał być tematem tabu. Coraz więcej osób myśli, że lepiej zostać skremowanym niż pochowanym w ziemi. Czasem przeważają też względy praktyczne, nierzadko brakuje normalnych miejsc na cmentarzach.W dużych miastach, czyli tam, gdzie znajdują się kolumbaria (budowa, w której jest miejsce na przechowywanie urny z prochami zmarłych) kremacja zdarza się coraz częściej, a decydują o tym szczególnie względy ekonomiczne.

A jak zapatruje się na tę kwestię Kościół katolicki? Oficjalnie ją zaakceptował. Każda osoba wierząca może zdecydować się na kremację. To rozwiązanie higieniczne oraz ekologiczne. Poza tym wszystkim nie ulega wątpliwości, że każdy pogrzeb – czy to tradycyjny, czy pochówek z kremacją – powinien zostać przeprowadzony z szacunkiem i zachowaniem określonych zasad. Powinniśmy jak najlepiej pożegnać bliską nam osobę, dlatego warto wybrać nie tylko piękną urnę, ale też nagrobki urnowe, które można umieścić w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu – kolumbarium.

Nagrobki urnowe

Nasza firma przygotuje dla Państwa wyjątkowe, solidnie wykonane nagrobki urnowe, które będą prezentować się pięknie przez długie lata. To ważne, aby nasz bliski, którego pożegnaliśmy, spoczął w miejscu oddającym hołd jego osobie, przypominającym o tym, ile dla nas znaczył. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że każdy, nawet najbardziej solidny nagrobek może ulec zniszczeniu. Z tego względu oferujemy profesjonalną usługę renowacji pomników. Jeżeli pomnik wymaga odświeżenia, pomożemy przywrócić mu dawny wygląd. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że renowacja zostanie wykonana skrupulatnie i z dbałością o najmniejsze detale.

Wiemy, jak ciężkie chwile przeżywa rodzina, kiedy straci bliską osobę, zawsze więc taktownie omawiamy wszelkie kwestie związane z pochówkiem, żeby poczuli Państwo wsparcie na każdym etapie wybierania miejsca spoczynku. Służymy radą, pomagamy i wspieramy, bo w tych trudnych momentach to nieocenione i pożądane. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Czy jest coś, co moglibyśmy poprawić?