Nagrobki podwójne

Gdy umiera bliska osoba, odczuwamy wielki smutek i przygnębienie. Mimo to, naszą powinnością w takim momencie jest przygotowanie pogrzebu – godnego pożegnania. Przede wszystkim musimy dobrać nagrobek, który będzie prezentował się pięknie i jednocześnie będzie spełniał swoją funkcję przez długie lata. Decyzja, choć podejmowana w trudnej chwili, musi być poprzedzona głębokim namysłem. Zwłaszcza, że wybór jest zwykle podyktowany względami finansowymi, czyli tym, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na ten cel.

Warte polecenia są nagrobki podwójne, które nasza firma – Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska Tadeusz Borkowski – posiada w swojej ofercie. Chociaż tego typu nagrobki wiążą się z wyższymi kosztami, profesjonalne wykonanie sprawia, że będą Państwo zadowoleni pod każdym względem. Przygotowaliśmy atrakcyjny cennik, dzięki czemu nagrobki podwójne wykonane z solidnego, niezniszczalnego przez długie lata granitu są dostępne dla wszystkich klientów.

Każdą osobę traktujemy indywidualnie, poświęcając odpowiednią ilość czasu, aby mogła wybrać nagrobek spełniający wszystkie wymagania. Podczas wyboru konkretnego modelu mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i pomoc – zarówno przy decyzji o kolorze granitu czy wielkości. Nasza firma zawsze solidnie realizuje projekty. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem nagrobka podwójnego, ale także jego montażem na cmentarzu. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, aby w ten trudny czas nie musieli Państwo zawracać sobie głowy kolejnymi zadaniami do zrealizowania.

Nasze nagrobki podwójne zachwycają eleganckim i solidnym wykonaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, przygotowujemy zarówno nagrobki proste, skromne, jak i te przykuwające uwagę oryginalnym wyglądem. Zawsze chętnie doradzamy w zakresie odpowiedniego nagrobka podwójnego. Nie widzimy też problemu, aby zrealizować autorskie projekty naszych klientów. Wybór nagrobka to w końcu decyzja na długie lata. Już od wstępnej koncepcji zależy to, czy nagrobek będzie tak samo dobrze wyglądał nawet za kilka lat i czy pozostanie godnym miejscem spoczynku dla bliskiej osoby.

W razie pojawiających się wątpliwości, zachęcamy do zadawania pytań, aby wybrać najbardziej odpowiedni model nagrobka. Służymy pomocą – od lat wspieramy klientów w podejmowaniu trudnych decyzji. Przez cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

  • Duża oferta granitowych, trwałych, pięknych nagrobków podwójnych to gwarancja, że znajdą Państwo coś dla siebie.
  • Pracownicy zawsze służą pomocą i doradzają, aby dokonali Państwo najlepszego wyboru.
  • Kompleksowość usług – poza ofertą nagrobków zajmujemy się również montażem, jak i ich późniejszą renowacją, aby prezentowały się wyjątkowo przez długie lata.
  • Doświadczenie, którego nie da się niczym zastąpić – ponad 50 lat działalności firmy to znak, że znamy się na tym, co robimy, wiemy praktycznie wszystko na temat tworzenia pięknych, wytrzymałych nagrobków. Tę wiedzę i umiejętności wykorzystujemy, aby realizować wyjątkowe projekty.
  • Otwartość na nowości – zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów, obserwujemy też to, co się dzieje na rynku kamieniarskim, by z pojawiających się możliwości, wybrać tylko najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się więcej

Nagrobki podwójne są przeznaczone głównie do grobów rodzinnych. Dzięki nim można pochować dwie osoby na tym samym poziomie, tuż obok siebie. Należy to do równie częstych rozwiązań, co pozostałe typy nagrobków – dlatego także w naszym zakładzie można znaleźć wiele projektów obejmujących takie konstrukcje.

Do standardowych wymiarów proponowanych przy podwójnych nagrobkach należy 160 cm szerokości oraz 200 cm długości. Pozostajemy jednak otwarci na inne propozycje kierowane do nas przez klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt zawierał wszystkie sugerowane szczegóły (nawet te najbardziej unikatowe). Zależy nam, aby ostateczny efekt wykonania nagrobków podwójnych spełniał wszystkie wymagania i osobiste preferencje klientów. Ponadto dbamy o precyzyjne wykonanie oraz trwałość naszych projektów – muszą one w pełni odpowiadać standardom ochrony przed zmiennymi warunkami klimatycznymi.

Do tego typu nagrobków można dodać rozmaite rzeźby czy pomniki, ale także wyjątkowe wzornictwo podkreślające charakter miejsca i wkomponowujące się w całość cmentarza. Do tego dochodzi możliwość zamówienia pozostałych akcesoriów, jak np. lampionów. Nasz zakład zawsze przedstawia wstępne projekty zakładające różne zdobienia, ale można je w dowolny sposób modyfikować zgodnie z życzeniem.

Koszt podwójnych nagrobków zależy przede wszystkim od ich wymiarów i surowców przeznaczonych do realizacji projektu, a także wszelkich dodatkowych akcesoriów. Ze względu na unikatowość koncepcji, ostateczna cena jest ustalana indywidualnie, po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z naszymi klientami. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować pełne wsparcie i uczciwe podejście do osób decydujących się na podwójne nagrobki w rodzinnych grobach.

Warto podkreślić, że rola naszego zakładu nie kończy się na zaprojektowaniu i wykonaniu nagrobków podwójnych. Oferujemy również ich instalację na cmentarzu. Zawsze telefonicznie informujemy o zamontowaniu nagrobków, aby nasi klienci mieli gwarancję otrzymania kompleksowej usługi.

    Czy jest coś, co moglibyśmy poprawić?