Nagrobki podwójne

Gdy umiera bliska osoba, odczuwamy wielki smutek i przygnębienie. Mimo to, naszą powinnością w takim momencie jest przygotowanie pogrzebu – godnego pożegnania. Przede wszystkim musimy dobrać nagrobek, który będzie prezentował się pięknie i jednocześnie będzie spełniał swoją funkcję przez długie lata. Decyzja, choć podejmowana w trudnej chwili, musi być poprzedzona głębokim namysłem. Zwłaszcza, że wybór jest zwykle podyktowany względami finansowymi, czyli tym, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na ten cel.

Warte polecenia są nagrobki podwójne, które nasza firma – Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska Tadeusz Borkowski – posiada w swojej ofercie. Chociaż tego typu nagrobki wiążą się z wyższymi kosztami, profesjonalne wykonanie sprawia, że będą Państwo zadowoleni pod każdym względem. Przygotowaliśmy atrakcyjny cennik, dzięki czemu nagrobki podwójne wykonane z solidnego, niezniszczalnego przez długie lata granitu są dostępne dla wszystkich klientów.

Każdą osobę traktujemy indywidualnie, poświęcając odpowiednią ilość czasu, aby mogła wybrać nagrobek spełniający wszystkie wymagania. Podczas wyboru konkretnego modelu mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i pomoc – zarówno przy decyzji o kolorze granitu czy wielkości. Nasza firma zawsze solidnie realizuje projekty. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem nagrobka podwójnego, ale także jego montażem na cmentarzu. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, aby w ten trudny czas nie musieli Państwo zawracać sobie głowy kolejnymi zadaniami do zrealizowania.

Nasze nagrobki podwójne zachwycają eleganckim i solidnym wykonaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, przygotowujemy zarówno nagrobki proste, skromne, jak i te przykuwające uwagę oryginalnym wyglądem. Zawsze chętnie doradzamy w zakresie odpowiedniego nagrobka podwójnego. Nie widzimy też problemu, aby zrealizować autorskie projekty naszych klientów. Wybór nagrobka to w końcu decyzja na długie lata. Już od wstępnej koncepcji zależy to, czy nagrobek będzie tak samo dobrze wyglądał nawet za kilka lat i czy pozostanie godnym miejscem spoczynku dla bliskiej osoby.

W razie pojawiających się wątpliwości, zachęcamy do zadawania pytań, aby wybrać najbardziej odpowiedni model nagrobka. Służymy pomocą – od lat wspieramy klientów w podejmowaniu trudnych decyzji. Przez cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

  • Duża oferta granitowych, trwałych, pięknych nagrobków podwójnych to gwarancja, że znajdą Państwo coś dla siebie.
  • Pracownicy zawsze służą pomocą i doradzają, aby dokonali Państwo najlepszego wyboru.
  • Kompleksowość usług – poza ofertą nagrobków zajmujemy się również montażem, jak i ich późniejszą renowacją, aby prezentowały się wyjątkowo przez długie lata.
  • Doświadczenie, którego nie da się niczym zastąpić – ponad 50 lat działalności firmy to znak, że znamy się na tym, co robimy, wiemy praktycznie wszystko na temat tworzenia pięknych, wytrzymałych nagrobków. Tę wiedzę i umiejętności wykorzystujemy, aby realizować wyjątkowe projekty.
  • Otwartość na nowości – zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów, obserwujemy też to, co się dzieje na rynku kamieniarskim, by z pojawiających się możliwości, wybrać tylko najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy.

Czy jest coś, co moglibyśmy poprawić?