Nagrobki Pojedyncze

Pamięć o bliskiej osobie można zachować na wiele różnych sposobów, jednym z nich jest trwały i piękny nagrobek, który będzie przypominał nam oraz przyszłym pokoleniom. Jeśli zależy Państwu na efektach dobrze wykonanej pracy, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów w tej branży.

Posiadamy nie tylko umiejętności, ale także wyczucie w tworzeniu stylowych i wyjątkowych dzieł, którymi są nagrobki granitowe. Przez wiele lat działalności naszej firmy zdobyliśmy ogromne doświadczenie pomagające nam sprostać nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom. Możemy się pochwalić wieloma już zrealizowanymi projektami, które na stałe weszły do obszernego katalogu produktów.

Nagrobki nowoczesne, klasyczne i tradycyjne

W dostępnej ofercie znajdują się między innymi nagrobki pojedyncze, bardzo często wybierane przez naszych klientów. Mogą Państwo zdecydować się na jeden spośród wielu wzorów z katalogu. Proponujemy zarówno nagrobki nowoczesne, jak i te o bardziej tradycyjnej, klasycznej formie. Zależy Państwu na bardziej niecodziennym rozwiązaniu, które wykracza poza standardowe propozycje? Bez problemu możemy wykonać projekt indywidualny, zgodny z sugestiami klienta. Oferujemy różne kolory granitu, co daje jeszcze większe możliwości i ciekawy efekt.

Nagrobki wykonujemy z surowca:

 • czarnego oraz szarego – kamień o uniwersalnych barwach;
 • czerwonego – nagrobek w takim odcieniu prezentuje się oryginalnie, a zarazem szlachetnie, może być to również barwa wpadającej w brąz, która bardzo dobrze komponuje się z otoczeniem;
 • pomarańczowego – surowiec o wyjątkowej, dość jasnej barwie.

Na specjalne życzenie klientów możemy również zrealizować połączenie różnych kolorów surowców. To wybór dla osób, które nie chcą poprzestać tylko na jednym odcieniu, inny może mieć na przykład płyta, a inny rzeźbione, kamienne detale.

W związku z tym, że możliwości jest naprawdę dużo, a wybór może sprawiać trudność, nasi pracownicy pomogą Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Dołożymy wszelkich starań, aby efekt był wyważony i estetyczny, a nagrobek przyciągał wzrok, ale nie przytłaczał nadmiarem niepotrzebnych elementów. Pomożemy znaleźć właśnie takie rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu.

Pomniki granitowe

Poza wspomnianymi nagrobkami wykonujemy również pomniki z granitu. Są one kolejnym przykładem tego, w jaki sposób można zadbać o pamięć po zmarłej osobie. Pomnik taki przetrwa bowiem długie lata w doskonałym stanie. Może być on subtelnym dodatkiem do nagrobka lub jego większą, bardziej integralną częścią. Posiadamy projekty uniwersalne, które sprawdzą się w wielu przypadkach. Natomiast oczywiście podejmiemy się również wykonania całkiem nowego, wyjątkowego dzieła, które będzie zgodne z Państwa zamysłem i potrzebami.

Dlaczego to właśnie u nas warto zamówić nagrobek pojedynczy oraz pomnik granitowy?

 • Do produkcji wykorzystujemy granit najwyższej jakości, który jest gwarancją trwałości.
 • Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na doskonałe efekty naszych prac.
 • Ogromną wagę przywiązujemy do starannego wykonania nagrobków oraz pomników.
 • Nie obawiamy się trudnych wyzwań, jakie stawiają przed nami nawet najbardziej wymagający klienci.
 • Udzielamy fachowej porady, dzięki której pomnik czy nagrobek jest prawdziwą ozdobą miejsca pochówku, jednocześnie wkomponowując się w otoczenie.
 • Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się przekonywać do dobrych rozwiązań i odradzać te, które mogą się kompletnie nie sprawdzić.
 • Oferujemy duży wybór materiałów, z których wykonywane są nagrobki.

Wspólnie stworzymy dzieło, które pozwoli zachować pamięć po bliskim zmarłym. Potrafimy zamienić zwykły kawałek granitu w coś wyjątkowego, dlatego właśnie warto skorzystać z usług Pracowni Rzeźbiarsko-Kamieniarskiej Tadeusz Borkowski. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami oraz do obejrzenia galerii zrealizowanych projektów na naszej stronie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Do naszej pracy podchodzimy z należytym szacunkiem i starannością, co skutkuje otrzymaniem dokładnie takiego nagrobka, jakiego oczekują od nas klienci. Na każdym etapie projektowania konsultujemy się z Państwem, aby osiągnąć zamierzony efekt. Nagrobki pojedyncze w wykonaniu naszej pracowni cechują się nie tylko walorami estetycznymi, ale również trwałością. Zdajemy sobie sprawę, że będą one przez wiele lat znajdować się pod opieką najbliższych osób, dlatego przygotowujemy je z wytrzymałych surowców, które przetrwają gwałtowne zmiany temperatur bez naruszenia całej struktury.

Koszt nagrobków pojedynczych zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. W ostateczną cenę wliczają się różne czynniki. Do najważniejszych należą wymiary nagrobka (długość, szerokość oraz wysokość) oraz materiał, z którego ma zostać wykonany. W tej kwestii możemy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań, które godnie upamiętnią Państwa bliskich. Ponadto do kosztów należy doliczyć wszelkie dodatki oraz wzornictwo, jakie ma się pojawić na nagrobku.

  Czy jest coś, co moglibyśmy poprawić?